10-ciu celebrytów grających w gry video (#1)

Wiele znanych osobistości często pojawiających się w TV lubi grać w gry zarówno na konsolach jak i PC. I w momencie kiedy Wasi znajomi bądź rodzice trują o marnowaniu czasu na ślęczenie przed głupkowatymi grami, Megan Fox wykonuje kolejne fatality, a Robin Williams napierdziela headshoty. Co zabawniejsze, podczas rozgrywek online zazwyczaj sami nie wiecie kto Wam pomaga i komu lejecie dupsko. Poniżej przedstawiam listę 10-ciu grających celebrytów, oczywiście jest ich znacznie więcej, dlatego postanowiłem zrobić z tego cykl i raz na jakiś czas będę wrzucał kolejne osoby.

Michelle Rodriguez

Otwarcie przyznaje, że kocha gry wideo. Grała niemal na wszystkich konsolach zaczynając od Atari, ColecoVision, później Sega, Nintendo, Super Nintendo itd. Zdarzyło jej się nawet użyczyć głosu w grach, m.in. w „Driver 3”.

Robin Williams

Miłośnik rozgrywek online, lubi „Warcraft 3”, „Battlefield 2” i „Half-Life”. Swoją córkę nazwał Zelda (chyba nie muszę tłumaczyć jaką grą się inspirował?;)

Megan Fox

Zaczynała od Super Nintendo, jest fanką serii „Mortal Kombat”, zagrywa się również takimi tytułami jak „Lego Star Wars”. Posiada Xboxa 360.

Daniel Craig

Uwielbia serię „Halo”, kiedyś przyznał, że był nawet uzależniony od gier, a szczególnie od tego tytułu, co przekładało się na niezbyt dobre relacje w jego związku.

Mila Kunis

Wielka fanka „Call of Duty”, ale przede wszystkim fanatyczka „World of Warcraft”, gra zazwyczaj ze znajomymi i przywykła z nimi rozmawiać, więc co bystrzejsi mogą rozpoznać jej głos w słuchawkach (co już się ponoć komuś zdarzyło).

David Arquette

Aktor znany głównie z ról komediowych, ponoć jest fanem gier konsolowych, zagrywa się przede wszystkim w „Snowboard Supercross” i gry football’owe („Madden NFL”)

Will Arnett

Aktor, który otwarcie przyznaje się do swojego wielkiego zamiłowania do gier. Uwielbia serię „Call of Duty”, w „Modern Warfare 3” może tłuc do rana. Ponoć tak mocno polubił CoD, że nawiązał jakąś współpracę z Activision.

Eliza Dushku

Kiedyś przed kamerami przyznała, że lubi grać w „Guitar Hero”. Ostatnio nawet przyrapowała o grach.

Na koniec dwie znane osoby z naszego polskiego poletka.
Iga Wyrwał

Jak sama wspomniała w jednym wywiadzie (z końca 2009 roku) posiada „Tekkena 5”, „Soul Calibur 4”, „Heavenly Sword”, „SingStar”, zagrywała się również w starsze tytuły, wspomniała o swojej ulubionej „Contrze”. A jej nick na PSN jak sama powiedziała zaczyna się na literę M, ma osiem liter, dwie cyfry i jeden znak specjalny. Iga swego czasu została twarzą „Need for Speed: Shift”.

Wojciech „Łozo” Łozowski

Wokalista w Afromental, jest stałym graczem od wielu lat, posiada w domu PS3, X360 i PC, zagrywa się online w „Call of Duty”, lubi „Fifę” i „NBA2K”. Jak przyznał w którymś z wywiadów jednym z jego faworytów wszechczasów jest „Red Dead Redemption”.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest