Fani jednak chcą większych cycków w Dead or Alive 5

Haaa, całkiem niedawno opisywałem nowe podejście Team Ninja do serii Dead or Alive, polegające na ugrzecznieniu kolejnych części (w tym właśnie DoA5), ale jednak okazuje się, że wśród graczy jest więcej zboczuchów niż można by się było spodziewać:)

Szybko przypomnę tylko, że Yosuke Hayashi (szef Team Ninja) w piątej już odsłonie gry chciał przedstawić kobiety w dojrzalszy sposób, aby gra została odebrana po „dorosłemu”. Sam dyrektor Team Ninja – Yohei Shimbori otrzymał polecenie złagodzenia seksualności gry i jej bohaterów. Jak się jednak okazało po wypuszczeniu dema DoA5 (podpiętego do Ninja Gaiden 3) poleciał solidny feedback od fanów, którzy domagali się większych cycków. I w taki oto sposób twórcy musieli zareagować, więc ostatecznie ugrzecznioną wersję DoA5 można poniekąd puścić w niepamięć. Jak powiedział Yohei Shimbori:

Jest tutaj z pewnością jeszcze miejsce na aspekty seksualne. Jeśli masz solidny system walki, to nie ma nic złego w posiadaniu pięknych postaci jako kolejnej warstwy gry – warstwy, na którą jest zapotrzebowanie. Gdyby nie było na nią zapotrzebowania, to ludzie aż tak nie zareagowaliby na to demo i nie wysyłaliby nam swoich opinii.

Czyli wracamy do skaczących, wielkich, prawie gołych cycków. Ponad tydzień temu gra miała swoją światową premierę, ostatnio w Japonii wydano darmowe DLC z paczką nowych kostiumów.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest