Zobacz jak prawdziwi gracze oświadczają się swoim dziewczynom!

Oświadczyny to poważna sprawa i chyba każdy facet ma z tym problem. Abstrahując od pytania „czy powie tak?” mężczyźni zawsze główkują jak to rozegrać, gdzie, kiedy itp. Są jednak wśród graczy panowie, którzy do oświadczyn podeszli na swój zakręcony i growy sposób. Oto kilka przykładów.

Left 4 Dead 2

Pewien gość postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie podczas wspólnej gry w L4D2. I zrobił to w sposób bardzo oryginalny. Poprosił ziomka tworzącego mapki do Left 4 Dead 2, aby przygotował specyficzną kampanię, która pomoże mu w oświadczynach. Przytoczona para często gra wspólnie w L4D2 (szczególnie jest to ulubiony tytuł dziewczyny), dlatego pewnego dnia postanowili zagrać w „dobrze” już im znaną kampanię. Specjalnie przygotowana kampania standardowo składała się z kilku etapów, pierwsze dwa niczym nie różniły się od wersji oryginalnej. Niespodzianka pojawiła się w trzecim etapie, gdy to nagle ich droga ucieczki została zablokowana, wszystko zaczęło się trząść, aż wreszcie runęła przeciwległa ściana, za którą pojawiła się totalna ciemność. Gdy sytuacja się uspokoiła z ciemności wyłoniły się jasne schody, na końcu których rozbłysnęło światełko wskazujące kierunek drogi. Całej oprawie towarzyszyła spokojna „anielska” muzyczka, para podążała za światłem a po drodze pojawiały się napisy specjalnie przygotowane na tę okazję. Dziewczyna do samego końca nie wiedziała co się dzieje, aż wreszcie na finishu ukazał się duży napis z oświadczynami. Nagranie kończy się zaraz po pierwszej reakcji dziewczyny, ponieważ jej chłopak odszedł od kompa, uklęknął obok niej na kolanie i wyciągnął pierścionek. Autor nagrania w opisie filmiku zamieścił info, jakoby dziewczyna powiedziała „TAK”:)

Borderlands

Kolejna historia dotyczy pary zagrywającej się w Borderlands. Na początku gdy Ben poznał Torę nic nie wskazywało na to, że mają wspólną pasję. Dopiero po pewnym czasie, gdy facet postanowił wyjawić swoje mocne zamiłowanie do gier (a w szczególności do Borderlands), dziewczyna odpowiedziała „Kocham Borderlands! Zagrajmy!”. Stąd w głowie Bena narodził się niesamowity pomysł, aby poprosić twórców gry (studio Gearbox) o pomoc w przygotowaniu oświadczyn. I Gearbox odpowiedział. Studio poświęciło ok. tygodnia czasu na przygotowanie animacji z robotem Claptrap, który w zabawny sposób pomaga Benowi oświadczyć się Torze. Dla mnie rewelacja!:) Poniżej oglądnąć możecie zarówno samą animację, jak i nagranie z oświadczyn, na którym Tora mówi „Tak”.

Super Mario

Tym razem mocno geekowe podejście do tematu i podobnie jak wcześniej motywem przewodnim jest gra, którą uwielbia wybranka głównego bohatera nagrania:)

Pozostając w temacie Super Mario dołączę jeszcze jeden przykład, w którym to pewien gość wykorzystując program pozwalający na modyfikację gry, przygotował specjalny level dla swojej dziewczyny.

Gry planszowe

A na koniec oświadczyny z użyciem gry RPG:)

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Pinterest